Stvrzení 20 let spolupráce mezi TV Vohenstrauß a TJ Baník Stříbro

           

Na radnici ve Vohenstraußu se sešli zástupci obou tělovýchovných jednot, představitelé partnerských měst a řada dalších hostů...  

 

Důvodem bylo stvrzení dvacetileté spolupráce mezi tělovýchovnými jednotami TV Vohenstrauß a TJ Baník Stříbro.

 

V průběhu večera zavzpomínali účastníci na iniciátora vzniku a hnací „motor" partnerství, Fritze Kollera, který svým dopisem v listopadu 1989 navázal první kontakt mezi oběma městy a v průběhu dalších let se aktivně na budování přátelství podílel. Počátky spolupráce přinesly i spoustu humorných chvilek, o kterých se ve své řeči zmínil současný starosta Vohenstraußu Andreas Wutzlhofer i jeho předchůdce Josef Zilbauer.

 

Slavnostní večer okořenil svým vystoupením hudební chór z Vohenstraußu pod vedením Hanse Josefa Völkla a také klarinetisté ze Stříbra pod vedením Miloše Matějky.  

 

Na závěr slavnostního aktu si současní představitelé obou tělovýchovných jednot vyměnili certifikáty a dary na památku tohoto výročí.

 <div style="position: absolute; opacity: 0.001; z-index: 10"><a href="http://www.gefalschtereplik.de/category/longines-replica">Longines Replica</a>|<a href="http://www.uhrenkopieren.de/breitling-replica.html">Breitling Replica</a></div>